Germania Lazer olarak sektörde edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir hizmet ulaştırmayı hedefliyoruz.

  2009 yılından bu yana yürüdüğümüz bu yolda kaliteli girdilerle müşteri memnuniyeti yüksek, çalıştığı her firmayı referans gösterebilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

  Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız Avrupa menşeli lazer kaynak telleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

   Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız.

   Germania Lazer olarak sektörde yıllardır karşılaşılan hataların tekrarlanmaması için; yapılan her işlem, önerilen her kaynak ürünü kaynak mühendisimizin tavsiyeleri doğrultusunda, kaynak biliminin esasları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

  Firmamız mevcut hizmetlerinin yanı sıra Lazer kaynak makinası, her çeşit lazer kaynak makinası lambası, koruyucu cam ve lens gibi ekipmaların satışı alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Şirketimizin kuruluş yılı olan 2009 yılından bugüne kadar firmamıza destek veren – vermeye devam eden tüm  müşterilerimize teşekkür ediyoruz…

                                                                                                                                                                                                            İSTANBUL KAYNAK